Menu

Nawigacja

Repertuar kina listopad/grudzień

Repertuar kina

L I S T O P A D   2 0 1 8

 


  • 7 uczuć

 

16 - 18 LISTOPADA 2018

7 UCZUĆ

Reż. Marek Koterski

GODZ.: 17:00 i 19:00

CENA BILETU: 14 zł

CZAS SEANSU: 116 min

Od lat: 15

ekobilet-btn-green2.png

Radość, złość, smutek, strach, samotność, wstyd i poczucie winy. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

źródło: www.filmweb.pl

więcej informacji pod linkiem: KLIKNIJ


  • Bohemian Rhapsody

 

23 - 25 LISTOPADA 2018

BOHEMIAN RHAPSODY

Reż. Bryan Singer

GODZ.: 16:00 i 19:00

CENA BILETU: 14 zł

CZAS SEANSU: 135 min

Od lat: 13

ekobilet-btn-green2.png

Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddie’em Mercurym (Rami Malek – serial TV ”Mr. Robot”), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

źródło: www.filmweb.pl

więcej informacji pod linkiem: KLIKNIJ


G R U D Z I E Ń  2 0 1 8

 


  • planeta

 

30 LISTOPADA - 4 GRUDNIA 2018

PLANETA SINGLI 2

Reż. Sam Akina

GODZ.: 17:00 i 19:00

sobota - seans tylko o godz. 19:00

seanse dodatkowe: poniedziałek i wtorek o godz. 19:00

CENA BILETU: 14 zł

CZAS SEANSU: 119 min

Od lat: 13

ekobilet-btn-green2.png

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

źródło: www.filmweb.pl

więcej informacji pod linkiem: KLIKNIJ


  • Kamerdyner plakat

 

7 - 9 GRUDNIA 2018

KAMERDYNER

Reż. Filip Bajon

GODZ.: 16:00 i 19:00

CENA BILETU: 14 zł

CZAS SEANSU: 145 min

Od lat: 15

ekobilet-btn-green2.png

Mateusz Krol (Sebastian Fabijański), kaszubski chłopiec, po śmierci matki zostaje przygarnięty przez arystokratkę Gerdę von Krauss (Anna Radwan) pochodzącą z majętnego pruskiego rodu. Dorasta w pałacu. Rówieśniczką Mateusza jest córka Kraussów Marita (Marianna Zydek). Między młodymi rodzi się miłość. Ojcem chrzestnym chłopca jest kaszubski patriota Bazyli Miotke (Janusz Gajos), który podczas konferencji pokojowej w Wersalu walczy o miejsce dla Kaszub na mapie Polski, a potem buduje symbol jej gospodarczego sukcesu: Gdynię. Traktat wersalski, który daje Polsce niepodległość, jednocześnie sprawia, że Kraussowie tracą majątek i wpływy. Wszyscy bohaterowie czują, że świat, który znali, wkrótce diametralnie się zmieni. Zbliża się II wojna światowa. Wśród żyjących obok siebie Kaszubów, Polaków i Niemców wzbierają niechęć i nienawiść. Tragicznym finałem tych napięć jest brutalny mord w lasach Piaśnicy…

źródło: www.filmweb.pl

więcej informacji pod linkiem: KLIKNIJ


 

  • HT3 statek B1

 

14 - 16 GRUDNIA 2018

HOTEL TRANSYLWANIA 3 (2D i 3D)

Reż. Genndy Tartakovsky

GODZ.: 17:00 (DUB 3D) i 19:00 (DUB 2D)

CENA BILETU: 14 zł

CZAS SEANSU: 97 min

ekobilet-btn-green2.png

Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku - od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

źródło: www.filmweb.pl

więcej informacji pod linkiem: KLIKNIJ


Sprzedaż biletów w kasie

Sprzedaż biletów w kasie kina MOK

najwcześniej na godzinę przed seansem.

Bilety Rodzina 3+

Bilety Rodzina 3+ do nabycia tylko i wyłącznie w kinie MOK.

Nie prowadzimy sprzedaży online biletów ulgowych.

* Mszczonowski Ośrodek Kultury zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze bez podania przyczyny

Odnośniki

Kontakt

MSZCZONOWSKI OŚRODEK KULTURY
ul. Warszawska 33
96-320 Mszczonów

telefon/fax: (46) 857 16 63
e-mail: mok@mszczonow.pl

[obiekt mapy] Mapa dojazdu

Stopka