Menu

Nawigacja

Repertuar kina styczeń/luty

Repertuar kina

S T Y C Z E Ń   2 0 1 9

 


  • NARODZINY

 

18 - 20 STYCZNIA 2019

NARODZINY GWIAZDY

Reż. Bradley Cooper

GODZ.: 16:00 i 19:00

CENA BILETU: 14 zł

CZAS SEANSU: 135 min

Od lat: 15

ekobilet-btn-green2.png

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

źródło: www.filmweb.pl

więcej informacji pod linkiem: KLIKNIJ


  • FANTASTYCZNE

 

25 - 27 STYCZNIA 2019

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: Zbrodnie Grindelwalda (2D i 3D)

Reż. David Yates

GODZ.: 16:00 (DUB 3D) i 19:00 (DUB 2D)

CENA BILETU: 14 zł

OKULARY: 4 zł

CZAS SEANSU: 134 min

ekobilet-btn-green2.png

Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

źródło: www.filmweb.pl

więcej informacji pod linkiem: KLIKNIJ


 

L U T Y   2 0 1 9

 


  • Oni_B1_nologo

1- 3 LUTEGO 2019

ONI

Reż. Paolo Sorrentino

GODZ.: 16:00 i 19:00

CENA BILETU: 14 zł

CZAS SEANSU: 151 min

Od lat: 18 +

ekobilet-btn-green2.png

 

 

 

Oni są u władzy. Oni są cyniczni, niemoralni i zachłanni. Oni chcą uwielbienia. Oni to Silvio Berlusconi, jego świta i orbitujący wokół nich karierowicze, gotowi zrobić wszystko dla pieniędzy i politycznej chwały. Oni chcą uwieść tłumy. W świecie, gdzie najcenniejszą walutą jest młodość i seks, oni nie mają sobie równych.

 

źródło: www.filmweb.pl

więcej informacji pod linkiem: KLIKNIJ


 

  • 7869294.3

8 - 10 LUTEGO 2019

ASTERIX I OBELIX.(2D i 3D)

Tajemnica magicznego wywaru

Reż. Louis Clichy, Alexandre Astier

GODZ.: 17:00 (3D DUBBING) i 19:00 (2D DUBBING)

CENA BILETU: 14 zł

OKULARY 3D: 4 zł

CZAS SEANSU: 85 min

ekobilet-btn-green2.png

 

 

Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i złego druida Sulfuriksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!

źródło: www.filmweb.pl

więcej informacji pod linkiem: KLIKNIJ


 

  • Miszmasz czyli KOGEL MOGEL 3 - plakat B1

Uwaga! 14 lutego (czwartek) seans tylko o godz. 19.00

14 - 17 LUTEGO 2019

MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3

Reż. Kordian Piwowarski

GODZ.: 17:00 i 19:00

CENA BILETU: 14 zł

CZAS SEANSU: 93 min

ekobilet-btn-green2.png

 

 

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

źródło: www.filmweb.pl

więcej informacji pod linkiem: KLIKNIJ


 

  • Planesta_singli3

22 - 24 LUTEGO 2019

PLANETA SINGLI 3

Reż. Sam Akina, Michał Chaciński

GODZ.: 17:00 i 19:00

CENA BILETU: 14 zł

CZAS SEANSU: 103 min

Od lat: 13

ekobilet-btn-green2.png

 

 

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.

źródło: www.filmweb.pl

więcej informacji pod linkiem: KLIKNIJ


 

Sprzedaż biletów w kasie

Sprzedaż biletów w kasie kina MOK

najwcześniej na godzinę przed seansem.

Bilety Rodzina 3+

Bilety Rodzina 3+ do nabycia tylko i wyłącznie w kinie MOK.

Nie prowadzimy sprzedaży online biletów ulgowych.

 

* Mszczonowski Ośrodek Kultury zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze bez podania przyczyny

Odnośniki

Kontakt

MSZCZONOWSKI OŚRODEK KULTURY
ul. Warszawska 33
96-320 Mszczonów

telefon/fax: (46) 857 16 63
e-mail: mok@mszczonow.pl

[obiekt mapy] Mapa dojazdu

Stopka