Menu

Zajęcia fitness - Aero Step

Zajęcia fitness - Aero Step

Instruktor: EWA BIEDRZYCKA

ZAJĘCIA CHOREOGRAFICZNO - WZMACNIAJĄCE I SPALAJĄCE TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ

Zajęcia oparte o trening na stepie w postaci 30 minutowej choreografii z przejściem do bloku wzmacniającego, który bogaty jest w różnorodny zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem przyrządów zwiększających opór (np. ciężarki, itp.) .

AERO STEP podzielony został na dwie fazy, kondycyjną i wzmacniającą. Pierwsza czyli kondycyjna. Polega na rytmicznym wchodzeniu na specjalną platformę. Zajęcia są wyjątkowo atrakcyjne i urozmaicone ze względu na niezliczoną ilość kombinacji jaką można wykonać na platformie. Celem tej części treningu jest stymulacja wydolności układu krążenia i oddychania, oraz poprawa koordynacji i pamięci ruchowej przy szczególnym zaangażowaniu mięśni dolnych partii ciała pośladków i ud.

Druga faza wzmacniająca, to wysmuklenie i rzeźbienie całej sylwetki, oraz poprawa wytrzymałości mięśni całego ciała, poprzez serie ćwiczeń w pozycjach izolowanych z wykorzystaniem stepu, hantli, itp. Połączenie tych dwóch faz sprawia, że zajęcia wspaniale wpływają na spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawiają kondycję, oraz kształtują i ujędrniają całe ciało.

Super trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania:

  • Jeżeli od treningu oczekujesz zmęczenia i chcesz spalać setki kalorii, to dobrze trafiłaś. Odpowiednie tempo muzyki sprzyja spalaniu kalorii.
  • Dzięki połączeniu ćwiczeń kondycyjnych z wzmacniającymi ujędrnisz swoje ciało, pobudzisz rezerwy tłuszczowe w organizmie, polepszysz oddech, jak i siłę mięśni.

Filmik z zajęć: proszę kliknąć w ten link

GRAFIK ZAJĘĆ:

PONIEDZIAŁEK godz. 19:30 - 20:30
CZWARTEK godz. 19:30 - 20:30

Odnośniki

Kontakt

MSZCZONOWSKI OŚRODEK KULTURY
ul. Warszawska 33
96-320 Mszczonów

telefon/fax: (46) 857 16 63
e-mail: mok@mszczonow.pl

[obiekt mapy] Mapa dojazdu