Menu

Rotujące aktualności w nagłówku strony

Rok 2020

  • plener11

Plener malarski w Paplinie

     Grupa KOLOR z Mszczonowskiego Ośrodka Kultury pod opieką instruktor Anny Lipińskiej – Broda przebywała na plenerze malarskim od 14 do 16 sierpnia 2020 roku w Gospodarstwie Agroturystycznym „POLITOWIZNA” w Paplinie (gm. Kowiesy). Plener ten odbył się pod hasłem „Śladami Jana Adama Maklakiewicza ”.

 


 

  • 8

Dzień Kobiet w MOK - 7 marca

      7 marca Mszczonowski Ośrodek Kultury z okazji Dnia Kobiet przygotował niezwykła niespodziankę. Tym razem mieliśmy okazję i przyjemności gościć niesamowity duet, który po raz pierwszy wystąpił razem w 1984 w Sopocie. Halina Benedyk i Marco Antonelli to niezwykła para, którą zaszczyciła Nas swoją obecnością, oprócz hitu Frontiera mogliśmy usłyszeć wiele innych znanych i lubianych włoskich przebojów. Zebrani brali aktywny udział w tym wyjątkowym koncercie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii z tego występu.

 


 

  • 9

Wernisaż - 1 marca

 1 marca w Małej Galerii Mszczonowskiego Ośrodka Kultury miała miejsca wystawa prac p. Danuty Julianny Mazur. Wystawę zatytułowaną Kolory i emocje można oglądać aż do 31 marca, serdecznie zapraszamy to obejrzenia prac.

 


 

  • 44

Ferie 2020 w MOK

      Ferie 2020 z Mszczonowskim Ośrodkiem Kultury dobiegły końca. „Wyginam śmiało ciało czyli...gorące klimaty w zimowe, mroźne dni” - po takim tytułem odbywały się tegoroczne zajęcia, z pewnością każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 

 


 

  • 8

Poplenerowa wystawa malarstwa - 31 stycznia

    31 stycznia w Małej Galerii MOK odbyła się poplenerowa wystawa Śladami Józefa Chełmońskiego. Geożaba - Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Żabiowolskiej zorganizowało we wrześniu 3 dwudniowe plenery malarskie. Spotkania skierowane były do Pań, mogły w nich brać udział córki, matki, babcie, miało to na celu integrację międzypokoleniową.

 


 

  • 3

Protokół z posiedzenia jury

XVI Gminnego Festiwalu Przedstawień Jasełkowych

imienia Wojciecha Siemiona

30 stycznia 2020 r.

Mszczonowski Ośrodek Kultury

 

 


 

  • jaselka

WOŚP w MOK - 12 stycznia

      Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała także w Mszczonowskim Ośrodku Kultury. Przygotowane w nim atrakcje rozpoczęły dwa seanse filmowe – poranek dla dzieci i kinowa niespodzianka dla trochę starszych widzów. Potem na scenie wystąpiły dzieci z Publicznego Przedszkola „Bajkowa Kraina”, które wystawiły jasełka przygotowane przez p. Patrycję Banasiak. Nastrojowa muzyka i dopracowana choreografia w połączeniu z zaangażowaniem najmłodszych artystów były gwarancją udanego występu. Następnie gościliśmy członków Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Mszczonowie, którzy zagrali dla publiczności piękne kolędy.

 


 

Odnośniki

Kontakt

MSZCZONOWSKI OŚRODEK KULTURY
ul. Warszawska 33
96-320 Mszczonów

telefon/fax: (46) 857 16 63
e-mail: mok@mszczonow.pl

[obiekt mapy] Mapa dojazdu