Menu

Rok 2021

 • teatru_w_ruchu2

Teatr dla najmłodszych - Cyrk w ogrodzie

           Kolejna odsłona cyklicznych spotkań dla najmłodszych w mszczonowskim amfiteatrze miała miejsce w niedzielę 18 lipca. Spektakl pt. "Cyrk w ogrodzie” wystawili artyści "Teatru w Ruchu" z Krakowa. 

 


 

 • zlot

Zlot zabytkowych i klasycznych aut

      W niedzielę 18 lipca odbyła się w Mszczonowie pierwsza edycja Zlotu Zabytkowych i Klasycznych Aut, zorganizowana przez Mszczonowski Ośrodek Kultury i JDM KLASYCZNIE. Do podziwiania zabytkowych aut oraz udziału w innych atrakcjach zlotowych zachęcali osobiście - dyrektor MOK-u Grażyna Pływaczewska oraz Jarosław Wacławek (JDM KLASYCZNIE).

 


 

 • potancowki4

Potancówki w Amfiteatrze

      Pierwsza „Potańcówka w amfiteatrze” odbyła się w sobotę 17 lipca. Dla Mieszkańców grał zespół "Sami Swoi". Zapraszamy miłośników tańca i zabawy w każda sobotę od 20 do 23. 

 


 

 • balon9

Balonowe podróże dla najmłodszych

   „Balonowe podróże”, to tytuł spektaklu, jaki odbył się w Amfiteatrze 4 lipca w ramach wakacyjnego cyklu pn. „Teatr młodego widza – niedzielne spotkania teatralne dla najmłodszych” z Mszczonowskim Ośrodkiem Kultury. „Balonowe podróże” zostały wystawione przez „Teatr w Ruchu”. 

 


 

 • italia2

W gorących rytmach słonecznej Italii

     Niedziela w Amfiteatrze z Mszczonowskim Ośrodkiem Kultury pod tytułem: W gorących rytmach słonecznej Italii rozpoczęła się zgodnie z planem o godzinie 15.00. Na początku dla dzieci wystąpił iluzjonista Wlazłovsky, który pokazał  kilka magicznych sztuczek, czym zaciekawił zebraną publiczność, w przerwie odbyły się gry i konkursy prowadzone przez animatorki. 

 


 

 • psi3

Teatr Młodego Widza - 20 czerwca 2021

       W ramach Niedzielnych Spotkań Teatralnych dla Najmłodszych w mszczonowskim amfiteatrze wystawiony zostal spektakl - Chase i Marshalla z Psiego Patrolu - w wykonaniu artystów Teatru Forma. Dodatkowymi atrakcjami dla dzieci był pokaz mega baniek oraz animacje taneczno - ruchowe. Zapraszały do udziału w kolejnych cyklicznych spotkania dla najmłodszych.

 


 

 • 23

Dzień Dziecka w Amfiteatrze

    Dzień Dziecka z Mszczonowskim Ośrodkiem Kultury. Dla najmłodszych w miejskim amfiteatrze wystąpili artyści z Lady Fama Show, czyli Klara i Dyzio. Zabawa odbywała się pod hasłem: "Bezpiecznie, zdrowo, kolorowo". 

   Dzieci mogły uczestniczyć w pomysłowych konkursach, a także korzystać z wielu innych atrakcji, jakie czekały na nie w parku im. Jana Pawła II. Wszyscy zainteresowani mogli brać udział w zajęciach Tai Chi oraz wieczornym seansie sensasyjnego kina letniego. Warto podkreślić, że była to inauguracyjna impreza plenerowa w nowym amfiteatrze.

 


 

 • paczki13

Prezenty z okazji Dnia Dziecka

    Z okazji Dnia Dziecka Mszczonowski Ośrodek Kultury przygotował niespodziankę. W różnych częściach miasta rozłożone zostały paczki z prezentami dla najmłodszych. Znalazcom gratulujemy a wszystkim życzymy mocy radości i szczęścia z okazji Dnia Dziecka.

 


 

Koncert on-line: Kochamy Nasze Mamy

      W Dniu Matki pragniemy zaprosić wszystkie mamy (i nie tylko) na wyjątkowy koncert online: Kochamy Nasze Mamy przygotowany przez grupy wokalne działające w Mszczonowskim Ośrodku Kultury w składzie: Studio Piosenki Wokaliza, Grupa Wokalna Voice oraz Grupa Wokalna Ale Skład! Zapraszamy do obejrzenia i życzmy miłych wrażeń.

 

Koncert on-line: Kochamy Nasze Mamy

 


 

 • konkurs

Protokół z XXII Małego Konkursu Recytatorskiego

PROTOKÓŁ z posiedzenia jury

   XXII Małego Konkursu Recytatorskiego

Powiatu Żyrardowskiego – Warszawska Syrenka

15 kwietnia 2021 r.

 

 


 

 • IMG_20210420_134528

Wyniki konkursu plastycznego: Wiosna tuż tuż ...

      W marcu 2021 r. odbył się konkurs plastyczny zorganizowany przez Mszczonowski Ośrodek Kultury. Tematem konkursu było pokazanie w formie plastycznej bioróżnorodności ekosystemu polskich łąk. Prace były przesyłane w formie elektronicznej lub dostarczane osobiście do sekretariatu MOK. Konkurs został roztrzygnięty w trzech kategoriach wiekowych: kl.I-III, kl. IV-VI oraz kl. VII-VIII. W konkursie wzięło udział 36 uczestników. W dniu 14 kwietnia 2021 roku zebrała się komisja oceny prac i jury wyłoniło zwycięzców tego konkursu. Przy ocenie prac przez jury brana byłapod uwagę (oprócz walorów plastycznych) samodzielność wykonania prac.

 


 

Koncert on–line z okazji Dnia Kobiet

Koncert online z okazji Dnia Kobiet 2021 zrealizował Mszczonowski Ośrodek Kultury przy udziale Event Star. Wsparcie z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Koncert został przygotowany przez grupy wokalne działające przy Mszczonowskim Ośrodku Kultury w składzie: Studio Piosenki Wokaliza, Grupa Wokalna Voice, Grupa Wokalna Ale Skład!

 

 


 

Konkurs Recytatorski „Mała Syrenka” - Eliminacje Gminne - wyniki

 

PROTOKÓŁ

z posiedzenia jury konkursu recytatorskiego

„Mała Syrenka”

Eliminacje Gminne

25 marca 2021 r.

 


 

 • kartka

Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa 2020

Wyniki konkursu - Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa 2020

Kategoria: dzieci 5-6 lat
 
 I Miejsce: Gabriel Tomaszewski (Kartka nr 28)
 II Miejsce: Mateusz Gromek (Kartka nr 2)
III Miejsce: Alicja Kiejrys (Kartka nr 4)
 
Nagrodę publiczności otrzymuje: Iga Czarnecka  (Kartka nr 5)
 
 
 
 
Kategoria: dzieci 7-10 lat
 
I Miejsce: Sebastian Termena (Kartka nr 10)
II Miejsce: Jakub Banasiewicz (Kartka nr 15)
III Miejsce: Weronika Utkowska (Kartka nr 18)
 
Nagrodę publiczności otrzymuje: Aleksander Czarnecki (Kartka nr 14)
 
Kategoria: Młodzież 11-14 lat
 
I Miejsce: Maksymilian Arak (Kartka nr 15)
II Miejsce: Sofiyia Didych (Kartka nr 22)
III Miejsce: Laura Wasilewska  (Kartka nr 21)
 
Nagrodę publiczności otrzymuje: Dominik Soszalski (Kartka nr 24)
 
Pragniemy pogratulować laureatom oraz podziękować wszystkim uczestnikom za trud włożony w przygotowanie Kartki Bożonarodzeniowej. Zapraszamy po odbiór nagród od poniedziałku (21.12) do środy (23.12) w godzinach 12:00 - 18:00 do Małej Galerii MOK. Zapraszamy również osoby, które nie znalazły się w gronie laureatów po odbiór nagród za udział w konkursie.

 


 

 • mikolaj

Światęcznie, Nastrojowo, Mikołajowo

Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Świątecznego:

ŚWIĄTECZNIE, NASTROJOWO, MIKOŁAJOWO

   I Miejsce ex aequo:
Justyna Zarębska (Mikołaj nr 1) i Wiktoria Weronika Rybkowska (Mikołaj nr 8)
  II Miejsce ex aequo: Karol Wiśniewski (Mikołaj nr 2) i Joanna Nazarow (Mikołaj nr 3)
 III Miejsce: Ewa Mrówczyńska (Mikołaj nr 4), Anna Salamon (Mikołaj nr 5), Oliwia Salamon (Mikołaj nr 6), Małgorzata Jakubiak (Mikołaj nr 7), Urszula Kiejrys (Mikołaj nr 9)
 
Nagrodę publiczności otrzymuje: Agnieszka Mentek (Mikołaj nr 10)

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, nagrody pieniężne będą do odebrania w biurze MOK w godzinach 9:00 - 15:00 od dnia dzisiejszego do środy.Zapraszamy również osoby, które nie znalazły się w gronie laureatów po odbiór nagród za udział w konkursie.

Odnośniki

Kontakt

MSZCZONOWSKI OŚRODEK KULTURY
ul. Warszawska 33
96-320 Mszczonów

telefon/fax: (46) 857 16 63
e-mail: mok@mszczonow.pl

[obiekt mapy] Mapa dojazdu