Menu

Wydarzenia - rok 2022

Podziękowaliśmy za plony!!!

Podziękowaliśmy za plony!!!

 

        Dożynki Gminne w Osuchowie (4.09), to był wspaniały czas wspólnej zabawy i podziękowania za plony! Msza Święta, występy artystyczne, życzenia, by kolejny rok nie był gorszy od 2022 i podziękowanie rolnikom, sadownikom za plony- w ten sposób świętowaliśmy tegoroczne Gminne Dożynki w Osuchowie. Dożynki rozpoczęła Msza Święta, po której goście przeszli na teren, gdzie odbywała się zabawa. Tradycyjnie odbył się konkurs na najpiękniejszy dożynkowy wieniec.

        Po oficjalnych wystąpieniach samorządowców, zagrali muzycy z Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Mszczonowie i zatańczyły mażoretki. Później już na scenę wbiegły akrobatycznym krokiem dzieci ze Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Fresh. Wystąpiły grupy w różnym wieku. To utalentowani młodzi ludzie i ich trenerzy wzbudzają uznanie mieszkańców naszego regionu, wygrywają w konkursach, stali się ambasadorami naszego miasta i gminy. Oficjalnie za ich działalność podziękowali burmistrz Mszczonowa Józef Grzegorz Kurek i przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Koperski.

        Następnie na scenie przyszedł czas na muzykę i lubiane przeboje. Publiczność gorąco przyjęła artystów znanego, mszczonowskiego zespołu Mister Dex. Kolejno wystąpił zespół „Czas na nas”. Grupa z Mszczonowa istnieje od trzech lat, ma już swoich fanów, muzycy wystąpili także podczas ostatnich koncertów w amfiteatrze, gdzie spotkali się z przychylnością ludzi.

     Na dożynkowy wieczór Mszczonowski Ośrodek Kultury zaproponował rewię, piękne i utalentowane tancerki z przebojami świata na ustach zaprezentowały show. Impreza zakończyła się dźwiękami znanych utworów, muzyczne disco dało upust tanecznej wyobraźni gości.

 

 

Podziękowaliśmy za plony !!!

  • doz33
  • doz11
  • doz22
  • doz44

Wróć

Odnośniki

Informacje kontaktowe

MSZCZONOWSKI OŚRODEK KULTURY
ul. Warszawska 33
96-320 Mszczonów

telefon/fax: (46) 857 16 63
e-mail: mok@mszczonow.pl

[obiekt mapy] Mapa dojazdu