Menu

Wydarzenia - rok 2023

  • 29

XXIV Mały Konkurs Recytatorski Powiatu Żyrardowskiego- znamy finalistów zakwalifikowanych do „Warszawskiej Syrenki”

         Za nami XXIV Mały Konkurs Recytatorski Powiatu Żyrardowskiego. Jury do 46. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka 2023, który odbędzie się 15 i 16 kwietnia 2023 r. w Mazowieckim Instytucie Kultury; Warszawa, ul. Elektoralna 12 zakwalifikowało: Agatę Stopińską, Jakuba Rydzewskiego, Annę Jankowską, Leona Sokołowskiego, Hannę Stolarską i Michała Olborskiego.

 


 

  • r1_Easy-Resize.com

42. Mały Konkurs Recytatorski

             Dziękujemy Wam drodzy, młodzi przyjaciele za ucztę recytacji. W czwartek 2 marca odbył się 42. Mały Konkurs Recytatorski (eliminacje gminne). Wystąpili recytatorzy, reprezentanci gminnych placówek oświatowych. W sumie na scenie pojawiło się 45 recytatorów, których oceniało jury w składzie: Anna Mizińska (przewodnicząca jury), Hanna Fibich i Grażyna Pływaczewska.

 


 

  • karn11

Bal karnawałowy - radosny koniec ferii w Mszczonowie

        W sobotę (25.02) Mszczonowski Ośrodek Kultury zaprosił na bal karnawałowy na zakończenie ferii. Wydarzenie odbyło się w Chacie Góralskiej Hotelu Panorama. Dzieci bawiły się przy muzyce, w towarzystwie animatorek i postaci bajkowych. Na naszych gości czekał też słodki poczęstunek. Bal rozpoczął się o godzinie 14., a zakończył o 18. Najmłodsi na koniec otrzymali drobne niespodzianki, które wręczyła dyrektor MOK-u Grażyna Pływaczewska. Było wesoło i radośnie, dzieci przybyły w ulubionych strojach bohaterów filmów i bajek.

 


 

  • mok1

Zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Graliśmy z radością dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ale Skład, Wokaliza i Voice- wspaniałe grupy muzyczne z Mszczonowskiego Ośrodka Kultury wystąpiły podczas 31. Finału WOŚP.

 


 

Odnośniki

Informacje kontaktowe

MSZCZONOWSKI OŚRODEK KULTURY
ul. Warszawska 33
96-320 Mszczonów

telefon/fax: (46) 857 16 63
e-mail: mok@mszczonow.pl

[obiekt mapy] Mapa dojazdu