Menu

Aktualności

 • 29

XXIV Mały Konkurs Recytatorski Powiatu Żyrardowskiego- znamy finalistów zakwalifikowanych do „Warszawskiej Syrenki”

          Za nami XXIV Mały Konkurs Recytatorski Powiatu Żyrardowskiego. Jury do 46. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka 2023, który odbędzie się 15 i 16 kwietnia 2023 r. w Mazowieckim Instytucie Kultury; Warszawa, ul. Elektoralna 12 zakwalifikowało: Agatę Stopińską, Jakuba Rydzewskiego, Annę Jankowską, Leona Sokołowskiego, Hannę Stolarską i Michała Olborskiego.

czytaj więcej ...>


 

 • reporterski_flow

Reporterski flow - warsztaty dziennikarskie

        Reporterski flow w Mszczonowiskim Ośrodku Kultury. Ruszyły zapisy na warsztaty dziennikarskie. Dowiesz się jak wyglada praca dziennikarza, nagrasz swój pierwszy wywiad i reportaż, spotkasz się z dziennikarzami. Zapraszamy, dzwońcie pod nr telefonu  518 740 182.

 


 

 • taniec

Zapisy na zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych


          W Mszczonowskim Ośrodku Kultury rozpoczęły się zapisy na zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W piątek, 10 marca o godzinie 16.20 (sala nr 3) zapraszamy na spotkanie informacyjne z instruktor Natalią Michajlik. Stworzymy trzy grupy. Dla dzieci w wieku 11+ „Fire”- w niej proponujemy naukę tańca z dziedziny kuglarstwa. Dla dzieci od 8 do 14 lat grupa „Dance”, w której poznamy układy taneczne połączone z akrobatyką. Młodzież od 17 lat zapraszamy do grupy „Peace”, gdzie zaproponujemy taniec z jogą, medytacją, wyrażaniem emocji. Zapisy pod numerem tel.  605 452 065.

 


 

Barka dla Jana Pawła II - 2 kwietnia

 • Barka

 


 

Akademia Malucha

 • 333674895_1170112670362054_3484985494472982206_n

 


 

 • r4_Easy-Resize.com

42. Mały Konkurs Recytatorski

           Dziękujemy Wam drodzy, młodzi przyjaciele za ucztę recytacji. W czwartek 2 marca odbył się 42. Mały konkurs Recytatorski (eliminacje gminne). Wystąpili recytatorzy, reprezentanci gminnych placówek oświatowych. W sumie na scenie pojawiło się 45 recytatorów, których oceniało jury w składzie: Anna Mizińska (przewodnicząca jury), Hanna Fibich i Grażyna Pływaczewska.

czytaj więcej ...>


 

 • karn11

Bal karnawałowy - radosny koniec ferii w Mszczonowie

         W sobotę (25.02) Mszczonowski Ośrodek Kultury zaprosił na bal karnawałowy na zakończenie ferii. Wydarzenie odbyło się w Chacie Góralskiej Hotelu Panorama. Dzieci bawiły się przy muzyce, w towarzystwie animatorek i postaci bajkowych. Na naszych gości czekał też słodki poczęstunek. Bal rozpoczął się o godzinie 14., a zakończył o 18. Najmłodsi na koniec otrzymali drobne niespodzianki, które wręczyła dyrektor MOK-u Grażyna Pływaczewska. Było wesoło i radośnie, dzieci przybyły w ulubionych strojach bohaterów filmów i bajek.

czytaj więcej ...>


 

Gminny Konkurs Recytatorski - 2 marca

        Niebawem ruszamy z zajęciami feryjnymi, tymczasem po feriach w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbędzie się Gminny Konkurs Recytatorski. Recytatorzy wystąpią na naszej sali 2 marca. Przypominamy, że do 21 lutego przyjmujemy zgłoszenia osób, które przeszły eliminacje szkolne. Kolejny etap to konkurs powiatowy, na który zapraszamy 21 marca. Finałem będzie występ recytatorów (wybranych przez jury) podczas 46. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” 15 i 16 kwietnia 2023 roku. Czekamy na Was! Więcej informacji i regulamin w załączeniu.

 


 

IX Konkurs Mazowiecki Konkurs Przyjaciół Słowa im. W. Siemiona 2023

        Zapraszamy uczniów klas V -VIII szkół podstawowych z terenu Mazowsza do udziału  w IX Mazowieckim Konkursie Przyjaciół Słowa im. Wojciecha Siemiona. Zachęcamy do podjęcia  konkursowego wyzwania i stworzenia własnego wiersza. Dokładne informacje znajdują się w regulaminie. Dla wielu osób będzie to pierwsza pisemna próba poetyckiej wypowiedzi, ogromna wyprawa ludzkiego umysłu w nieznane. Może to jednak okazać się radosną przygodą z ojczystym językiem i własnymi emocjami, odczuciami i wyobrażeniami o sobie, innych ludziach, sprawach tego świata, a bywają one często bolesne i smutne, czasami szaleńcze, często refleksyjne, a może też zabawne.

        Poezja to nieskończona gama ludzkich przeżyć, tylko muszą one być szczere, a więc zawierać prawdę wewnętrzną autora wiersza. I jeszcze jedna ważna rada: warto od czasu do czasu poczytać wiersze uznanych poetów, warto czytać dobrą literaturę, bo w ten sposób rozwijamy naszą wyobraźnię i słownictwo.

Czekamy na Wasze poetyckie wypowiedzi. Powodzenia!

Organizatorzy: Unia Poetycka Wojciecha Siemiona i Mszczonowski Ośrodek Kultury

 

Poniżej znajduje się regulamin do pobrania:

 


 

 • mok1

Zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

       Graliśmy z radością dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ale Skład, Wokaliza i Voice- wspaniałe grupy muzyczne z Mszczonowskiego Ośrodka Kultury wystąpiły podczas 31. Finału WOŚP.

czytaj więcej ...>


 

 • mok logo

Termomodernizacja w Mszczonowskim Ośrodku Kultury

Termomodernizacja w Mszczonowskim Ośrodku Kultury

        Budynek Mszczonowskiego Ośrodka Kultury przechodzi termomodernizację. Wymieniane są między innymi okna i drzwi. Prace w Mszczonowskim Ośrodku Kultury polegają też na dociepleniu ścian zewnętrznych, stropów zewnętrznych, a także przestrzeni powietrznej stropodachów. Modernizację i rozbudowę przejdzie wentylacja. Zmieni się także oświetlenie, a na dachu zostanie zamontowana instalacja fotowoltaiczna. Prace spowodowały czasową zmianę pracy Mszczonowskiego Ośrodka Kultury. Projekt modernizacyjny MOK-u dotowany jest ze środków europejskich. Oprócz MOK-u termomodernizacją w ramach projektu objęte zostały także budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Mszczonowie i Szkoła Podstawowa w Lutkówce. W realizacji inwestycji pomagają fundusze europejskie, dzięki decyzji zarządu województwa mazowieckiego, gmina Mszczonów otrzymała na ten cel blisko 4 mln zł. Środki pochodzą z RPO WM 2014-2020.


 

Ferie 2023 w MOK

FERIE 2023 W MOK

„W ŚWIECIE POTWORÓW JEST NAWET WESOŁO, CZYLI …

BAWMY SIĘ Z POTWORKAMI W ZIMOWE DNI”

Mszczonowski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich na ferie zimowe, z przesympatycznymi POTWORAMI,  

na podstawie amerykańskiego filmu animowanego 3D HOTEL TRANSYLWANIA

wyprodukowany przez studio Sony Pictures Animation na zlecenie wytwórni Columbia Pictures.

czytaj więcej ...>


 

          Mszczonów w tym roku świętował 645. rocznicę nadania praw miejskich, ostatnim etapem obchodów jubileuszowych był Jarmark Bożonarodzeniowy. Na finał przygotowaliśmy świąteczny film ze specjalnymi życzeniami- mieszkańców dla mieszkańców oraz dla naszego miasta!!!

 

Życzenia świąteczne

 

 

Dziękujemy za wsparcie przy organizacji Jarmarku Bożonarodzeniowego w Mszczonowie!!!

          Pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy w Mszczonowie przeszedł do historii. Dziękujemy sponsorom i wszystkim którzy włączyli się w jego organizację. Świąteczne przedstawienie przygotowała Szkoła Podstawowa im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego, dziękujemy Dyrektor Urszuli Gowin i Elżbiecie Olborskiej oraz Angelice Woźniak za realizację jasełek w których wystąpiły dzieci, uczniowie szkoły. Dziękujemy także Sylwestrowi Gowinowi za pomoc i wsparcie Jarmarku Bożonarodzeniowego, oraz Dorocie i Krzysztofowi Kaźmierczakom, Amelii Maciszewskiej, Mirosławowi Płaskocińskiemu, Jackowi Gołyńskiemu, Karolinie Karasińskiej.

 


 

 • dr2

Jarmark Bożonarodzeniowy w Mszczonowie zakończył rok jubileuszowy miasta!

        To był weekend (10,11.12) pełen atrakcji i wrażeń. W Mszczonowie odbył się pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy podczas którego nie zabrakło rękodzieła, dań świątecznych czy występów na scenie. W sobotę do Mszczonowa przyjechali artyści Teatru w Ruchu z przedstawieniem „Mikołajki- Zapominajki”. Wieczorem odbył się świąteczny koncert Kapeli Beskidzkiej, przybyli także szczudlarze i Mikołaj z Mikołajką ze słodkościami, którymi obdarowywali dzieci.

czytaj więcej ...>


 

Podsumowanie roku 2022 w MOK

 


 

Uwaga!

Ważny komunikat!

      Do końca 2022 roku zajęcia w budynku Mszczonowskiego Ośrodka Kultury

są odwołane w związku z remontem obiektu.

Zumba odbywa się w poniedziałki, wtorki i czwartki od godziny 20.

w sali zielonej mszczonowskiej hali sportowej OSiR-u.

Na zajęcia pilates zapraszamy w poniedziałki i czwartki od godziny 19.,

odbywają się w budynku Przedszkola Bajkowa Kraina w Mszczonowie, przy ulicy Tarczyńskiej 69.

 


 

 • 13 (2)

„Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród” - 11 listopada

       „Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród”- koncert z wyjątkowym przesłaniem. 11 listopada- Narodowe Święto Niepodległości każdego roku w Mszczonowie ma uroczystą oprawę To czas kiedy manifestujemy uczucia patriotyczne, przywiązanie do Ojczyzny, to też upamiętnienie tych, którym zawdzięczamy wolność i niepodległość naszego kraju. W tym roku Mszczonowski Ośrodek Kultury zaprosił na koncert w wykonaniu Danuty Stankiewicz z zespołem.

czytaj więcej ...>


 

 • 12

Wystawa grupy Kolor - "Tykocińskie impresje"

          22 października w Małej Galerii MOK miało miejsce otwarcie wystawy mszczonowskiej grupy plastycznej "Kolor" zatytułowanej - Tykocińskie impresje. W czerwcu 2022 roku grupa "Kolor" wyjechała na kilkudniowy plener do Tykocina. W plenerze wzieły udział również osoby z zaprzyjaźnionej pracowni plastycznej Plama.

czytaj więcej ...>


 

 • trener

Warsztaty rozwojowe z p. Agnieszką Kordialik

       Zachęcam wszystkich, którym zależy na rozwijaniu swoich możliwości oraz zmiany w swoim prywatnym i zawodowym życiu do uczestnictwa w programie rozwojowym mojego autorstwa. Tematy poruszane na warsztatach będą dotyczyć wiedzy m.in. z zakresu podstaw dobrej komunikacji, budowania zdrowych relacji, wyznaczania i realizacji swoich celów, odkrywania swoich talentów. Koszt warsztatu dla członków Mszczonowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. – 90 zł, dla pozostałych osób 270 zł.

 


 

 • 2

Mszczonowski Dzień Seniora i konkurs na najlepsze ciasto „Palce lizać”

      Sobota (15.10) w Mszczonowskim Ośrodku Kultury upłynęła pod znakiem obchodów święta seniorów. Tego dnia odbył się też konkurs na najpyszniejsze ciasto, a Józef Grzegorz Kurek burmistrz Mszczonowa otrzymał najwyższe odznaczenie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Pyszne, słodkie, wyrafinowane, tak w skrócie można określić ciasta zgłoszone do konkursu „Palce lizać”. Ciasta oceniało jury (burmistrz Józef Grzegorz Kurek, Krystyna Ozga, Barbara Gryglewska, Marek Baumel, Marek Zientek, Aleksandra Karolak) oraz publiczność.

czytaj więcej ...>


 

Zmieniamy termin festiwalu „Muzyczny Karambol”

Uwaga !

Zmieniamy termin festiwalu „Muzyczny Karambol”.
Konkurs odbędzie się na przełomie lutego i marca przyszłego roku.
Wszystkie zgłoszenia, które otrzymaliśmy są ważne!!! O szczegółach poinformujemy wkrótce.


 • auta1_1

Amerykańskie pojazdy, warsztaty malarskie, profilaktyka oraz występy artystyczne. Za nami weekend pełen wrażeń!!!

       Miłośnicy amerykańskich aut mieli powody do zadowolenia. W miniony weekend (24-25.09) w Zbiroży podziwiali prawdziwe perełki motoryzacji, przyjechali kolekcjonerzy z całej Polski. Na scenie zaś królowali artyści. W sobotę o pojazdach opowiadał ich znawca- dziennikarz Przemysław Szafrański, znakomity koncert dał zespół „Zagrali i poszli”.

czytaj więcej ...>


 

 • z1 (1)

Grażyna Pływaczewska dyrektor Mszczonowskiego Ośrodka Kultury otrzymała odznakę honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”

       Grażyna Pływaczewska, dyrektor Mszczonowskiego Ośrodka Kultury odznaczona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. W obecności rodziny, przyjaciół, współpracowników dekoracji dokonał wczoraj (16.09) burmistrz Mszczonowa Józef Grzegorz Kurek. Przypomniał, że pani dyrektor od osiemnastu lat kieruje Mszczonowskim Ośrodkiem Kultury. W imieniu współpracowników gratulacje złożył kierownik Marek Baumel. Grażyna Pływaczewska to wybitny człowiek kultury ale też wrażliwa kobieta, która w sposób naturalny dla siebie dostrzega drugiego człowieka, inspiruje ciekawością świata i czyni naszą „Małą Ojczyznę” lepszą.

czytaj więcej ...>


 

 • m3

Mszczonowski Uniwersytet Trzeciego Wieku ruszył po wakacjach

        Mszczonowski Uniwersytet Trzeciego Wieku ruszył po wakacjach. W piątek 16 września oficjalnie rozpoczął się rok akademicki w Mszczonowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Studenci spotkali się na wykładzie inauguracyjnym, który wygłosił prof. dr hab. Witold Rakowski. Wykład dotyczył demografii na przestrzeni lat. W październiku ruszają zajęcia. Na koniec inauguracji odbył się koncert Ryszarda Wagnera, po nim już był wieczorek taneczny przy dźwiękach zespołu „Czas na nas”. Tego dnia Burmistrz Mszczonowa Józef Grzegorz Kurek uhonorował Natalię Woszczyk wybitnie zdolną mieszkankę Mszczonowa. Nagrodę odebrali wczoraj rodzice Natalii- Anna i Krzysztof Woszczykowie. Natalia ukończyła University of Oxford MSt in History i Uniwersytet Warszawski, doktoryzuje się na Uniwersytecie we Florencji (tam teraz przebywa), pracowała w kancelarii prawnej, jest stypendystką Erasmusa, zdobyła Diamentowy Grant. Natalia Woszczyk otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys. złotych. Serdecznie gratulujemy i jesteśmy niezwykle dumni!!!

czytaj więcej ...>


 

 • doz11

Podziękowaliśmy za plony!!!

       Dożynki Gminne w Osuchowie (4.09), to był wspaniały czas wspólnej zabawy i podziękowania za plony! Msza Święta, występy artystyczne, życzenia, by kolejny rok nie był gorszy od 2022 i podziękowanie rolnikom, sadownikom za plony- w ten sposób świętowaliśmy tegoroczne Gminne Dożynki w Osuchowie. Dożynki rozpoczęła Msza Święta, po której goście przeszli na teren, gdzie odbywała się zabawa. Tradycyjnie odbył się konkurs na najpiękniejszy dożynkowy wieniec.

czytaj więcej ...>


 

 • z55 (2)

Kulturalny koniec wakacji

        Zakończyliśmy wakacje w amfiteatrze. Przez cały weekend było wiele ciekawych wydarzeń.  W piątek rozpoczęliśmy tradycyjnie Zumbą z Moniką Wicińską, zajęcia nie znikają wraz z końcem wakacji, wręcz przeciwnie. W sobotę amfiteatr zawładnęli artyści i świetna publiczność. Była propozycja dla dzieci, czyli przedstawienie w wykonaniu artystów „Teatru w ruchu” i coś dla starszej publiczności.

czytaj więcej ...>


 

 • k1

Harcerski krąg, taniec, muzyka, artyści- za nami kolejny kulturalny weekend

       To był weekend pod gwiazdami. W piątek (12.08) z Moniką Wicińską na deskachamfiteatru zumbę szlifowali jej miłośnicy, dla harcerzy ten dzień jednak okazał sięczasem wspomnień. W Zbiroży, w Ośrodku Rekreacyjnym Hotelu Panorama byłobardzo gwarno. Przyjechali harcerze rożnych pokoleń. To był czas na opowiadanie anegdot, wspominanie obozów, biwaków, wspólnych przeżyć. To były piękne chwile,kiedy jadło się w menażkach, robiło psikusy, każdy wyjazd wiązał się z długimi przygotowaniami i dużą radością. Spaliśmy w namiotach, pełniliśmy warty, robiliśmy podchody, wspominają Joanna i Marcin, harcerze z lat 90.  

czytaj więcej ...>


 

 

 • w33

Weekend pełen wrażeń z Mszczonowskim Ośrodkiem Kultury

         To był kolejny weekend pełen wrażeń. Rozpoczęliśmy go od piątkowej zumby z Moniką Wicińską, by podszlifować formę przed sobotą. W sobotę tradycyjnie już Mszczonowski Ośrodek Kultury zaprosił na wieczorną potańcówkę. Tym razem pogoda spłatała nam figla i zdecydowaliśmy się na przeniesienie imprezy z amfiteatru do budynku MOK-u. Ależ było cudownie. Z tygodnia na tydzień przybywa miłośników tańca. Wraz z pierwszymi dźwiękami kapeli, na parkiecie pojawiło się wiele par. W niedzielę trzymaliśmy kciuki za pogodę, tym razem udało się.

czytaj więcej ...>


 

Zajęcia muzyczno-ruchowo-plastyczne

 • 294282387_521681419707365_1178745611862846938_n

 


 

 • z6

To był udany kulturalny weekend w Mszczonowie

     Od piątku (15.07) do niedzieli (17.07), w Mszczonowie odbywały się wydarzenia w ramach obchodów jubileuszu Miasta. W piątek było sportowo, zumba dla mieszkańców cieszyła się ogromną popularnością. Dopisała pogoda, całość prowadziła pełna energii, uwielbiana trenerka Monika Wicińska. Zainteresowanie tym rodzajem propozycji spowodowało, że Grażyna Pływaczewska dyrektor Mszczonowskiego Ośrodka Kultury zdecydowała o zwiększeniu tej oferty. Teraz na zumbę do amfiteatru zapraszamy w poniedziałki, środy, czwartki i piątki od godziny 19. Po wieczornej piątkowej (15.07) zumbie, gdy zapadał zmierzch w prezentacji wspominaliśmy wspaniałego byłego kapelmistrza Orkiestry Dętej OSP Mszczonów, świętej pamięci Jacka Zielonkę. W tym roku skończyłby 55 lat.

czytaj więcej ...>


 

 • t2_Easy-Resize.com

Teatrzyk dla dzieci w Amfiteatrze

       To było wspaniałe niedzielne (3.07) popołudnie. Dziękujemy, że byliście z nami! Specjalnie dla najmłodszych wystąpili aktorzy Teatru w Ruchu w przedstawieniu „Zimowa Kraina Czarów”. Było wesoło, dzieci w wakacyjnych nastrojach włączały się do zabawy. W przedstawieniu mieszkańcy lodowej krainy: Pingwin Tup Tup, Łoś Anatol i Śnieżynka Marcelinka trafiają na folder zapraszający do Ciepłych Krajów, gdzie znajduje się... Magiczny Pył!

czytaj więcej ...>


 

LATO W MIEŚCIE - SIERPIEŃ 2022

LATO W MIEŚCIE w MOK - URODZINOWO

"MSZCZONÓW - TO MY! "

645 - LECIE NADANIA PRAW MIEJSKICH

czytaj więcej ...>


 

 • mok11

Blisko 4 mln złotych dotacji dla Mszczonowa, dzięki temu budynek MOK-u przejdzie termomodernizację!

           W poniedziałek (6.06) w sali klubowej MOK-u burmistrz Mszczonowa Józef Grzegorz Kurek, skarbnik Aneta Ciechańska- Gołyńska oraz przedstawiciele samorządu województwa mazowieckiego: wicemarszałek Wiesław Raboszuk, radni województwa mazowieckiego podpisali umowę na dofinansowanie termomodernizacji budynku MOK-u, Szkoły Podstawowej w Lutkówce oraz siedziby OSP w Mszczonowie. Mszczonów na inwestycje otrzyma w sumie blisko 4 mln złotych.

czytaj więcej ...>


 

 • siem3 (2)

Złote, Srebrne i Zielone Siemionówki rozdane!

      W piątek (3.06) w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbył się VIII Mazowiecki Konkurs Przyjaciół Słowa im. Wojciecha Siemiona. Tegoroczna edycja jest szczególna, bo stacjonarnie wraca po trzech latach pandemii oraz odbywa się w dziesiątą rocznicę powstania Unii Poetyckiej Wojciecha Siemiona. „Konkurs potwierdził tezę, że młodzi ludzie w sposób delikatny i wyczulony reagują na to, co dzieje się wokół nas. To wiersze przemyślane i refleksyjne. Młodzi poeci potrafią obserwować co dzieje się wokoło i reagować”, mówił przewodniczący jury Andrzej Dębkowski. Prace, nadesłane wiersze oceniali też: Dorota Jaworska, Anna Czarnecka, nad całością czuwały: Barbara Kasper-Siemion i Grażyna Pływaczewska.

czytaj więcej ...>


 

 • dor11

Dorota Jaworska spotkała się z czytelnikami w Mszczonowie

     Trudno mi mówić o wojnie, 40. rocznicę ślubu spędziliśmy z mężem w ukraińskim schronie, mówiła w piątek (3.06) podczas spotkania z czytelnikami poetka i dziennikarka Dorota Jaworska. Dorota Jaworska na stałe mieszka w Kijowie, teraz jest w Polsce u swoich przyjaciół. Uciekli z mężem przed wojną. Wcześniej jednak bywała na Mazowszu dość często u swoich przyjaciół: Wojciecha Siemiona i Barbary Kasper-Siemion, sama określa ostatnie dwulecie ich znajomości jako najwspanialszy czas w życiu.

czytaj więcej ...>


 

 • jub11

Mszczonów świętuje urodziny!

         Tu jest nasze serce, tu jest nasz dom! Nasze Miasto świętuje urodziny. W sobotę (28.05) w hali sportowej odbyła się uroczystość z okazji 645- lecia nadania praw miejskich dla Mszczonowa. Wyjątkowa okazja stała się doskonałym momentem do wręczenia odznaczeń: „Honorowy Obywatel Gminy Mszczonów” i „Zasłużony Dla Gminy Mszczonów” oraz stypendiów sportowych. Było mnóstwo wzruszeń, wspomnień, spotkań z przyjaciółmi, rodziną, znajomymi sprzed lat. Nie zabrakło tradycyjnego tortu. Dla publiczności wystąpił mszczonowski zespół Mister Dex. Na koniec przygotowana została potańcówka dla mieszkańców przy dźwiękach kapeli „Sami Swoi”.

czytaj więcej ...>


 

 • dzien20

Mamy kochane Mamy - koncert w MOK

      „Mamy kochane Mamy”, pod takim hasłem 26 maja odbył się koncert w Mszczonowskim Ośrodku Kultury. Na scenie wystąpili młodzi wokaliści z grup działających w MOK-u. Swoim podopiecznym towarzyszyli instruktorzy grup: Voice, Wokaliza i Ale Skład. Było uroczyście i wzruszająco. Wydarzenie dedykujemy Mamom, tym które są z nami i które przeszły do wieczności, mówiła Luiza Wirowska-Sadowska zapowiadając jeden z utworów. W niezwykłą atmosferę wprowadziła publiczność Iwona Skwarek. Naładowałyśmy akumulatory, było pięknie mówiła po koncercie jedna z Mam, w nim uczestnicząca.

czytaj więcej ...>


 

 • d11

Koncert Papieski Danuty Stankiewicz

       To było wyjątkowe wydarzenie. W niedzielę (15.05) melomani wzięli udział w nastrojowym koncercie. Na deskach amfiteatru w Mszczonowie wystąpiła wokalistka i aktorka Danuta Stankiewicz z zespołem. Koncert poświęcony był pamięci Papieża Polaka Świętego Jana Pawła II w 102. rocznicę urodzin. Przesłanie było jedno- miłość, zrozumienie, przyjaźń to klucz do budowania lepszego świata. Nie zabrakło też poezji wspaniałych twórców, wśród nich księdza Jana Twardowskiego.

czytaj więcej ...>


 

 • w11

Mszczonów dawniej i dziś

        Znamy laureatów konkursu plastycznego pn. „Mszczonów dawnych lat”Od soboty (14.05) w Małej Galerii MOK-u można podziwiać dwie wystawy, w tym zwycięskich w konkursie prac oraz pn. „Samorząd terytorialny Mszczonowa na przestrzeni 32 lat”. Pierwsza ukazuje Mszczonów i ważne miejsca dla mieszkańców, prace wykonane zostały techniką szkicową.

czytaj więcej ...>


 

 • 9

Jacek Zielonka we wspomnieniach - 7 maja

        Uczciliśmy pamięć Jacka Zielonki. W sobotę (7.05) w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbył się koncert poświęcony zmarłemu w styczniu zeszłego roku kapelmistrzowi Orkiestry Dętej OSP Mszczonów. Wydarzenie zgromadziło rodzinę, znajomych i przyjaciół Jacka. Hejnał Mszczonowa skomponowany przez muzyka zagrał jego syn, Artur Zielonka. Byłego kapelmistrza wspominali też: ksiądz prałat Tadeusz Przybylski, burmistrz Józef Grzegorz Kurek, Małgorzata Szyszka- koleżanka ze studiów i Piotr Dymecki.

czytaj więcej ...>


 

 

 • mok4

Reprezentacja MOK- u na Ursynowskim Turnieju Tańca Sportowego

Reprezentacja MOK- u na Ursynowskim Turnieju Tańca Sportowego

          Gratulujemy! To były świetne występy. W minioną sobotę (23.04) Oliwia Pierzak, Patrycja Strzelecka i Amelia Mechlińska z grupy tanecznej prowadzonej w Mszczonowskim Ośrodku Kultury przez Karolinę Zdzieszyńską wzięły udział w Ursynowskim Turnieju Tańca Sportowego 2022. Dziewczyny długo się przygotowywały by wystąpić jak najlepiej. Było warto bo jest się z czego cieszyć. Oliwia Pierzak i Patrycja Strzelecka zajęły 2 miejsce w kategorii Modern Duety 2010-2013, a w kategorii Modern Solo 2012 Patrycja Strzelecka zajęła również 2 miejsce. W kategorii PAI 2012 Amelia Mechlińska zajęła 17 miejsce, 10-te w kategorii PAI 2013 zajęła Oliwia Pierzak.

czytaj więcej ...>


 

 • mb1

Mszczonowski Ośrodek Kultury realizuje projekt grantowy w ramach dotacji z Narodowego Centrum Kultury

        Zmieniamy się dla Was. Mszczonowski Ośrodek Kultury realizuje projekt grantowy w ramach dotacji uzyskanej z Narodowego Centrum Kultury. Konwersja cyfrowa domów kultury to projekt o charakterze systemowym, uruchomiony w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Celem programu jest między innymi wyposażenie samorządowych instytucji kultury w kompetencje i umiejętności niezbędne do prowadzenia i rozwijania działań w zakresie edukacji kulturalnej oraz animacji kultury w społeczności lokalnej.

 


 

Uwaga! Zajęcia j.angielskiego odwołane

Uwaga!

W dniu 28.04 (czwartek) zajęcia języka angielskiego prowadzone przez p. Rolińską w ramach MUTW zostają odwołane.

 


 

 • Roman

Wernisaż Romana Zabłockiego

      Od 23 kwietnia w Mszczonowskim Ośrodku Kultury można oglądać wystawę prac Romana Zabłockiego, utalentowanego mieszkańca naszego miasta.Artysta urodził się 21.02.1961 roku, pasję malarską odkrył w sobie kilka dekad temu. Dziś jest rozpoznawalny w środowisku twórców. Obrazy Romana Zabłockiego znalazły uznanie nie tylko w Polsce, ale również trafiły do Szkocji, Belgii, Holandii, są w dalekiej Syberii. Można je oglądać także na Facebooku „Malowanie z Papużką”.

czytaj więcej ...>


 

 • maciej

Spotkanie z Sylwestrem Maciejem Maciejewskim

      Cóż to był za wieczór. Sylwester Maciej Maciejewski, wybitny aktor z Mszczonowa był w sobotę (2.04) specjalnym gościem Mszczonowskiego Ośrodka Kultury. Spotkanie to fantastyczne wspomnienia lat mszczonowskich, studiów aktorskich, pracy na scenie i bardzo popularnej ostatnio roli w serialu „Ranczo”. Anegdoty, żarty, ale też wspólne śpiewanie i zapewnienie do szybkiego zobaczenia. Spotkanie odbyło się w ramach zaplanowanych wydarzeń z okazji 645 -lecia nadania praw miejskich naszemu miastu.

czytaj więcej ...>


 

 • wernisaz

Nie tylko wystawa, ale też wyjątkowe inspiracje - 26 marca

       W Małej Galerii Mszczonowskiego Ośrodka Kultury w sobotę (26.03) odbył się wernisaż wystawy pn. „Artyści ze Skierniewic malarstwo”. To niezwykła ekspozycja prac malarskich artystów ze skierniewickiej grupy Plama. Niemal każdy obraz który został pokazany ma swoją historię, przywołuje wspomnienia, obrazy są zapisem ważnych wydarzeń w życiu artystów. Wspomnieniami dzieliła się między innymi Ewa Plucińska, której zdjęcie wykonanego przez nią obrazu zdobi zaproszenie na wystawę. „Czarny anioł” to dzieło z dedykacją dla córki pani Ewy, która odeszła po długiej chorobie.

czytaj więcej ...>


 

 • recytacja

23. Mały Konkurs Recytatorski Powiatu Żyrardowskiego

         Anna Jankowska ze Szkoły Podstawowej w Mszczonowie, Antoni Michalicki ze SP w Korytowie i Jakub Szymański ze Szkoły Podstawowej w Lutkówce, to reprezentanci powiatu żyrardowskiego w 45. Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka. Taką decyzję podjęło jury w środę 23 marca. W sumie w konkursie powiatowym wystartowało 16 recytatorów.Oceniali. Jerzy Łazewski, Anna Mizińska, Danuta Wójt i Hanna Fibich.

czytaj więcej ...>


 

 • ARTYŚCI (1)

Wystawa malarstwa - 26 marca

Mszczonowski Ośrodek Kultury

zaprasza na wystawę malarstwa:

Artyści ze Skierniewic 

Wernisaż: 26 marca (sobota) o godz.17.00 w Małej galerii MOK

Wystawa czynna od 26.03 do 20.04.2022 r.

 


 

 • 275978593_5363822110314000_4883853451947758640_n

Najlepsi recytatorzy wybrani!

       Eliminacje gminne konkursu recytatorskiego za nami. Wystartowało w nich 41 recytatorów. To reprezentacje placówek oświatowych w terenu miasta i gminy Mszczonów. Jury w składzie: Anna Mizińska, Jerzy Łazewski (przewodniczący jury), Hanna Fibich i Danuta Wójt spotkało się dziś by ocenić uczestników konkursu i wybrać ośmioro recytatorów, którzy wystąpią podczas konkursu powiatowego. Kolejne zmagania już 23 marca o godzinie 10 tym razem w sali kinowej Mszczonowskiego Ośrodka Kultury.

czytaj więcej ...>


 

Dziękujemy za wasze wielkie serca!

Dziękujemy za Wasze wielkie serca!!!

       Dziękujemy naszym darczyńcom za współorganizację koncertu charytatywnego „Mszczonowskie Serca dla Ukrainy”. Ofiarowane dary zostały przeznaczone na licytacje i loterię, z których dochód zasila konto pomocowe dla Ukrainy.

 


 

 • Koncert_Ukraina

Zebraliśmy 13397,58 złotych na pomoc mieszkańcom Ukrainy!

       Dziękujemy Wam, jesteście niezawodni! Zebraliśmy 13397,58 złotych na pomoc mieszkańcom Ukrainy. Jesteście wielcy, dzięki Waszemu wsparciu podczas niedzielnego (6.03) koncertu charytatywnego „Mszczonowskie Serca dla Ukrainy” zebraliśmy 13397,58 złotych. Pieniądze zostały przekazane na pomoc obywatelom Ukrainy. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z niedzielnej imprezy.

czytaj więcej ...>


 

 • deredas11

Koncert z okazji Dnia Kobiet - 5 marca

        Przeboje Krzysztofa Krawczyka i Elvisa Presleya w wykonaniu Mirosława Deredasa zabrzmiały w sobotę (5.03) w Mszczonowskim Ośrodku Kultury. Koncert był prezentem dla pań z okazji Dnia Kobiet. Życzę paniom żeby były zdrowe i szczęśliwe. Pieniądze szczęścia nie dają jak mówiła Marilyn Monroe, jednak radość przynoszą zakupy, także dla pań samych złotych kart bankowych, dodał Marek Baumel, kierownik MOK-u, witając gości.

czytaj więcej ...>


 

 • 1marca5

1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

         1 Marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, w tym trudnym czasie przygotowaliśmy musical upamiętniający Losy Polaków. Na scenie wystąpili: Bogdan Szymańczak, Jacek Golbert, Sławomir Maszewski. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

„Mszczonów dawnych lat” - konkurs plastyczny

„Mszczonów dawnych lat”

Mszczonowski Ośrodek Kultury ogłasza konkurs plastyczny

na szkicowe wykonanie obrazów przedstawiających nasze miasto z dawnych lat.

Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy mieszkańcy

z terenu miasta i gminy Mszczonów.

 Serdecznie zapraszamy!

czytaj więcej ...>


 

 • f20

Ferie - czas talentów w Mszczonowskim Ośrodku Kultury

    Warsztaty muzyczne, plastyczne, wokalne, taneczne, przedstawienia teatralne, filmy niespodzianki, warsztaty dla dzieci ze Stowarzyszenia Uśmiech Dziecka, zajęcia Klubu Malucha, karaoke, wspólne śpiewanie, te i inne atrakcje czekały na miłośników sztuki i dobrej zabawy podczas ferii w Mszczonowskim Ośrodku Kultury.

czytaj więcej ...>


 

3 czerwca VIII Mazowiecki Konkurs Przyjaciół Słowa im. Wojciecha Siemiona

Trwają przygotowania do VIII Mazowieckiego Konkursu Przyjaciół Słowa im. Wojciecha Siemiona. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych klas IV-VI i VII-VIII z terenu Mazowsza. Wydarzenie jest swoistym testamentem profesora Wojciecha Siemiona, który dbał o piękno języka polskiego, uczył wyrażania emocji poprzez twórczość poetycką. Organizatorami są Unia Poetycka Wojciecha Siemiona i Mszczonowski Ośrodek Kultury, patronami Burmistrz Mszczonowa oraz Związek Literatów Polskich w Warszawie. W załączeniu Regulamin.

 


 

 • ur2

Urodzinowe zajęcia z Uśmiechem Dziecka

       Tym razem to urodziny były tematem zajęć jakie odbyły się w piątek (4.02), w Mszczonowskim Ośrodku Kultury dla dzieci i młodzieży ze Stowarzyszenia Uśmiech Dziecka.

       Uwielbiam urodziny, które są jednym z najpiękniejszych dni w roku, mówi Agnieszka Majewska ze stowarzyszenia. Warsztaty prowadziła Luiza Wirowska- Sadowska. Instruktorka podała ciekawe pomysły w jaki sposób obchodzić urodziny, jakie dekoracje wykonać na przyjęcie.

 


 

 • s2

„Prastara Książnica- Skarb i tajemnica”

   „Prastara Książnica- Skarb i tajemnica” to tytuł przedstawienia Teatru Edukacji i Profilaktyki Maska z Krakowa jakie odbyło się dla dzieci w ramach ferii w Mszczonowskim Ośrodku Kultury. Wystawiona bajka promowała czytelnictwo i świadome korzystanie z Internetu. We współczesnym świecie często mawia się, że Internet to skarbnica wiedzy. Bez trudu i większego wysiłku znajdziemy tam odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Czy to oznacza, że biblioteki pustoszeją? Książki i papierowe encyklopedie nie są nam już potrzebne? Nic bardziej mylnego!

czytaj więcej ...>


 

 • mok5

WOŚP w MOK

   Poranek filmowy, koncert kolęd, licytacje i finisaż wystawy Elżbiety Danuty Lipskiej, te wydarzenia odbyły się w Mszczonowskim Ośrodku Kultury w ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do MOK-u przyszli wolontariusze z puszkami i gadżetami przeznaczonymi na licytację. W niedzielę (30.01) zagrały gorące serca. Publiczność znakomicie się bawiła i nie szczędziła grosza na ważny cel.

czytaj więcej ...>


 

Koncert kolęd w MOK

Koncert kolęd zrealizowany przez Event Star.

W koncercie udział wzięli: wokaliści Studia Piosenki „Wokaliza”, grupa „Ale Skład” i zespół „Voice”.

 


 

Protokół z Konkursu Świątecznego - "Święta tuż,tuż... Szopka Bożonarodzeniowa"

Protokół z Konkursu Świątecznego

"Święta tuż,tuż... Szopka Bożonarodzeniowa"

Mszczonowski Ośrodek Kultury

Grudzień 2021

czytaj więcej ...>


 

Protokół z Gminnego Konkursu Kolęd 2021 - "Zaśpiewajmy Maleńkiemu"

Protokół z Gminnego Konkursu Kolęd 2021

"Zaśpiewajmy Maleńkiemu"

czytaj więcej ...>


 

 • Mikołajki2021

Mikołajki-zapominajki: 11 grudnia

        11 grudnia w sali teatralnej MOK odbył się interaktywny spektakl o tematyce świątecznej dla dzieci w wykonaniu Teatru w Ruchu. Występ był okraszony piękną muzyką i autorskimi piosenkami śpiewanymi na żywo przez aktorów, a dzieci poprzez świetną zabawę uczą się, że w Świętach Bożego Narodzenia najważniejsze jest spotkanie z drugim człowiekiem, pomaganie innym i przepełniająca nasze domy miłość.

czytaj więcej ...>


 • zima_kwiaty_tez_kwitna

Wystawa malarstwa: 14.12 - 30.01

Mszczonowski Ośrodek Kultury  zaprasza na

WYSTAWĘ MALARSTWA

ELŻBIETY DANUTY LIPSKIEJ

Zimą kwiaty też kwitną - 14.12.2021 - 30.01.2022

Mała galeria MOK


 

 • received_440176227511207

Mikołajkowa zabawa dla dzieci - 4 grudnia

     4 grudnia w sali kinowej odbyła się mikołajkowa zabawa dla dzieci. Dwa wesołe elfy Praculinka i Pyrdek zapewniły dzieciom moc wrażeń i niezapomniane chwile wypełnione zabawą. Nie mogło zabraknąć konkursów, piosenek, bogatej oprawy scenicznej, na koniec pojawił się długowyczekiwany przez dzieci św. Mikołaj. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z mikołajkowej zabawy.

czytaj więcej ...>


 

 • Wieczó_Papieski5

Wieczór Papieski - Nie zastąpi Ciebie nikt...

  22 listopada miał miejsca wyjątkowy spektakl upamiętniajacy papieża Jana Pawła II. Grupa teatralna Trzeci dzwonek z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żabiej Woli zaprezentowała półtoragodzinny występ zatytułowany: Nie zastąpi Ciebie nikt. Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z tego wydarzenia.

czytaj więcej ...>

 


 

HEJ „MŁODZI 15+” Z TERENU MIASTA I GMINY MSZCZONÓW!

HEJ „MŁODZI 15+”

Z TERENU MIASTA I GMINY MSZCZONÓW!

Na przyszły rok 2022 w amfiteatrze planujemy różnorodne koncerty,

aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich grup wiekowych.

Przysyłajcie do nas swoje propozycje zespołów a my postaramy się spełnić wasze marzenia

(w miarę możliwości finansowych).

Serdecznie Was pozdrawiam - Grażyna Pływaczewska


 

 • 24

Wystawa grupy Kolor - 9 października

      9 października w małej galerii Mszczonowskiego Ośrodka Kultury odbyło się otwarcie wystawy zatytułowanej: Zmalowana pandemia. Mogliśmy podziwiać prace wykonane przez grupę plastyczną Kolor, działającą w MOK, prowadzoną przez p. Annę Brodę.Lokalni artyści zaprezentowali swoje prace po długiej przerwie spowodowanej pandemią. Wystąwę można ogladać do 9 listopada. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

czytaj więcej ...>


 

 • zamalowana.

Wystawa grupy Kolor

Mszczonowski Ośrodek Kultury zaprasza na

wystawę grupy Kolor

9.10-9.11.2021 r.

Otwarcie wystawy: 9 października 2021 o godz. 16.00

Mała galeria MOK


 

 • fifa

Wręczenie nagród w turnieju - Fifa 21

          Mszczonowski Ośrodek Kultury zorganizował turniej – Fifa 21. Zawody odbywały się w 3 kategoriach wiekowych: 10-13, 14-17 oraz kategoria Open 18+. Turniej trwał od: 24 sierpnia do 7 września 2021, w którym wzięło udział 36 osób. Uczestnicy rywalizowali systemem pucharowym, biorąc udział w grze FIFA 2021. Zawodnicy mogli rywalizować na wirtualnym boisku piłkarskim. Rywalizacja była bardzo zacięta i do ostatniej chwili nie wiadomo było kto zostanie zwycięzcą. Po zakończeniu i zsumowaniu wyników najlepsi zostali nagrodzeni. Gracze, którzy zajęli miejsca I – III otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

czytaj więcej ...>


 

 • maraquja

19 września - „W egzotycznych klimatach”

   „W egzotycznych klimatach” pod takim hasłem odbył się wyjątkowy,niedzielny koncert w sali teatralno-kinowej MOK. O godzinie 16.00 mogliśmy zobaczysz i usłyszeć rewię taneczno-wokalną w wykonaniu zespołu Maraquja. Widowisko pełne barwnych, często zmienianych strojów estradowych, żywiołowych układów choreograficznych i porywającej do tańca muzyki. Kolejnym punktem imprezy był występ grupy Hakuna Matata, co oznacza nie martw się" lub "bez obaw". Utalentowana grupa muzyczna śpiewała w języku swahili, zulu, walof, lingala, po francusku, portugalsku, angielsku i nie tylko. Zapraszamy do obejrzenia relacji z występów.

czytaj więcej ...>


 

 • 1 (4)

18 września - Góralska Hora

  18 września w sali klubowej MOK mieliśmy przyjemność gościć zespół Góralska Hora. Folk Kapela Góralska Hora hołduje rodzimej muzyce góralskiej Beskidów i Tatr w tradycyjnym, rozrywkowym oraz miłym dla ucha brzmieniu. Tradycyjnie, jak co sobotę odbyły się również Potańcówki przy dźwiękach kapeli. Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z tego wydarzenia. 

czytaj więcej ...>


 

 • ukulele

Warsztaty ukulele

Mszczonowski Ośrodek Kultury zaprasza na

Warsztaty ukulele - 3 grupy

wtorek - późne godziny popołudniowe

Zajęcia odbywać się będą w sali kinowej

Szczególy i zapisy: 601 315 010 - Ilość miejsc ograniczona

 


 

 • Duj1

W cygańskich, gorących klimatach - 5 września

     5 września: w cygańskich, gorących klimatach - wystąpił zespół Duj Duj. To grupa, która posiada w swoim repertuarze tradycyjną muzykę taborową oraz utwory romskie znane i lubiane. Artyści zapewnili w niedzielne popołudnie niezapomniana słowiańsko-cygańska zabawę. Radość, charyzma, kolory, dużo dobrej energii to bardzo charakterystyczne dla tej grupy i było widoczne podczas ich niedzielnego muzyczno-tanecznego pokazu. 

czytaj więcej ...>


 

 • mawt

29 sierpnia - Romantycznie, rockowo, przebojowo...

    29 sierpnia - trzeci dzień atrakcji w Amfiteatrze pod hasłem Romantycznie, rockowo, przebojowo. Na początku o godzinie. 15.00 odbył się spektakl dla najmłodszych zatytułowany: Największy bałaganiarz świata. Kolejnym punktem imprezy był występ zespołu Sax&Six, który wykonał covery znanych przebojów z różnych gatunków muzyki rozrywkowej. O godzinie 20.00 zadebiutował na scenie zespół heavy-metalowy MAWT - pochodzący z Mszczonowa i okolic. Oprócz walorów artystycznych każdy mógl skorzystać z food-trucków jak również z innych atrakcji znajdujących się w pobliżu Amfiteatru: m.in dmuchańców, gokartów, kuli itp.

czytaj więcej ...>


 

 • m14

28 sierpnia - drugi dzień atrakcji w Amfiteatrze

     28 sierpnia w sobotnie popołudnie wystąpiły dzieci i młodzież z Mszczonowskiego Ośrodka Kultury. Na deskach Amfiteatru swoje wokalne umiejętności zaprezentowali podopieczni dwóch grup wokalnych: Wokalizy, prowadzonej przez p. Iwonę Skwarek oraz Voice - pana p. Piotra Sadowskiego. Następnie o godz.20.00 tradycyjnie już od lipca odbyły się tańce przy dźwiękach kapeli. Zapraszamy na zabawy również w każda sobotę.

    czytaj więcej ...>


 

 • D3

Koncert zespołu Dreszcze - 27 sierpnia

     27 sierpnia w Amfiteatrze rozpoczął się pierwszy z trzech dni atrakcji przygotowanych przez Mszczonowski Ośrodek Kultury pod hasłem: Romantycznie, rockowo, przebojowo. Na scenie Amfiteatru mogliśmy zobaczyć i usyłyszeć zespół pop-rockowy Dreszcze. Dźwięki grane wyłącznie na żywo, pogoda ducha, radość muzykowania, doskonałe przygotowanie warsztatowe oraz doświadczenie sceniczne to wszystko niewątpliwie zaprezentowali muzycy podczas piątkowego występu.

czytaj więcej ...>


 

 • P8140103

Potańcówki w Amfiteatrze

          Potańcówki na deskach Amfiteatru cieszą się ogromną popularnością. W lipcu i sierpniu co sobotę odbywały się spotkania przy dźwiękach kapeli. Również we wrześniu dla miłośników tańca i dobrej zabawy -  potańcówki będą kontynuowane w każdą sobotę o godz. 20.00.

czytaj więcej ...>


 

 • Ale_sklad

Nabór do grupy Ale Skład!

Mszczonowski Ośrodek Kultury ogłasza nabór

do grupy wokalnej dla dorosłych ALE SKŁAD! 

Startujemy od września

Zajęcia we wtorki o godz.19:30 - 21.30

w sali kinowej MOK

Informacje i zapisy pod numerem: 601 315 010

 


 

 • 4kiery22

Lato w mieście, muzyka w amfiteatrze - 15 sierpnia

  Kolejne wydarzenia w Amfiteatrze:  jako pierwsza na plenerowej scenie zaprezentowała się Orkiestra Dęta OSP Mszczonów, pod batutą Kapelmistrza Szczepana Bieszczada i prowadzona przez Kierownika Janusza Kozińskiego. Po koncercie Orkiestry przyszedł czas na zespół Cztery Kiery, prowadzony przez Zbigniewa Sękulskiego. Zgromadzeni doskonale bawili się przy dźwiękach muzyki biesiadnej i popularnych piosenkach. 

czytaj więcej ...>


 

 • IMG_20210814_124417_Easy-Resize.com

Teatr dla najmłodszych: O tym jak Pszczółka Maja poznała Cyber Wiedźmę

     14 sierpnia, już tradycyjnie teatr dla najmłodszych zatytułowany: O tym jak Pszczółka Maja poznała Cyber Wiedźmę. Spektakl oraz animacje taneczno-ruchowe w wykonaniu Teatru Forma. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego sobotniego wydarzenia.

czytaj więcej ...>


 

 • Banau

Koncert zespołu Banau

   BANAU 

  13 sierpnia w Amfiteatrze mogliśmy usłyszeć nieco cięższe brzmienia niż dotychczas. Na scenie zaprezentował się zespół rockowy BANAU - 3 osobowa kapela z Bydgoszczy i okolic mająca na swoim koncie ponad 500 koncertów oraz występy m.in w programie MUST BE THE MUSIC oraz w finałach WOŚP. 

czytaj więcej ...>


 

 • teatrzyk4

Przygody Zefirka i Spółki

 PRZYGODY ZEFIRKA I SPÓŁKI

      1 sierpnia miała miejsce kolejna odsłona spotkań dla najmłodszych w Mszczowskim Ośrodku Kultury.  Spektakl pt. "Przygody Zefirka i Spółki " wystawili artyści "Teatru w Ruchu" z Krakowa. 

 

 


 

 • modern_jazz

Modern Jazz - zajęcia taneczne dla dzieci

Mszczonowski Ośrodek Kultury

zaprasza serdecznie na

zajęcia taneczne dla dzieci

MODERN JAZZ

START: od 26 lipca

 


 

następna strona »

Odnośniki

Informacje kontaktowe

MSZCZONOWSKI OŚRODEK KULTURY
ul. Warszawska 33
96-320 Mszczonów

telefon/fax: (46) 857 16 63
e-mail: mok@mszczonow.pl

[obiekt mapy] Mapa dojazdu