Logo Mszczonowskiego Ośrodka Kultury

To był udany kulturalny weekend w Mszczonowie

Ocena 0/5

Od piątku (15.07) do niedzieli (17.07), w Mszczonowie odbywały się wydarzenia w ramach obchodów jubileuszu Miasta. W piątek było sportowo, zumba dla mieszkańców cieszyła się ogromną popularnością. Dopisała pogoda, całość prowadziła pełna energii, uwielbiana trenerka Monika Wicińska. Zainteresowanie tym rodzajem propozycji spowodowało, że Grażyna Pływaczewska dyrektor Mszczonowskiego Ośrodka Kultury zdecydowała o zwiększeniu tej oferty. Teraz na zumbę do amfiteatru zapraszamy w poniedziałki, środy, czwartki i piątki od godziny 19. Po wieczornej piątkowej (15.07) zumbie, gdy zapadał zmierzch w prezentacji wspominaliśmy wspaniałego byłego kapelmistrza Orkiestry Dętej OSP Mszczonów, świętej pamięci Jacka Zielonkę. W tym roku skończyłby 55 lat.

W sobotę ze względu na warunki pogodowe, ulewne deszcze, które nie dawały o sobie zapomnieć, koncert i potańcówka odbyły się w budynku MOK-u. Wieczorem dla publiczności zaśpiewał Sylwester Domański, o 20. tymczasem rozpoczęła się potańcówka przy dźwiękach kapeli. W niedzielę przyszedł czas na propozycje dla dzieci, artyści Teatru w Ruchu zaprezentowali przedstawienie „Przygody Zefirka i Spółki”. Dzieci chętnie włączały się w zabawę. Było słonecznie, w amfiteatrze spotkały się całe rodziny. O 21. kulminacja, na scenie pojawili się artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wykonali znane i uwielbiane skecze. Publiczność była zachwycona. To nie ostatni występ kabaretu tego lata. Dziękujemy, że byliście z nami!!! Przypominamy, że w tym roku świętujemy jubileusz 645. lecia nadania Mszczonowowi praw miejskich.

Weekend w Amfiteatrze i MOK

Weekend w Amfiteatrze i MOK 8 Weekend w Amfiteatrze i MOK 7 Weekend w Amfiteatrze i MOK 6 Weekend w Amfiteatrze i MOK 5 Weekend w Amfiteatrze i MOK 4 Weekend w Amfiteatrze i MOK 3 Weekend w Amfiteatrze i MOK 2 Weekend w Amfiteatrze i MOK 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności