Logo Mszczonowskiego Ośrodka Kultury
Powróć do: strona główna

Plan zajęć 2023/2024

TYGODNIOWY PLAN PRACY W MSZCZONOWSKIM OŚRODKU KULTURY NA ROK SZKOLNY 2023/2024

PONIEDZIAŁEK

·       10.00-11.00 GIMNASTYKA ZDROWOTNA dla MUTW (sala nr 3)

·       11.00-12.00  TRENING TANECZNY dla MUTW (sala nr 3)

·       15.00-16.00 WIRTUALNE GRY PLAYSTATION 4  (sala nr 1)

·       15.30-17.30 MAŁA AKADEMIA MALARSTWA Z WUJKIEM ROMANEM- warsztaty dla dzieci w wieku szkolnym (na zapisy, sala nr 4)

·       16.30-17.30 WIRTUALNE GRY PLAYSTATION 4 (sala nr 1)

·        16.30-17.30 Boks to nasza pasja, treningi bokserskie dla dzieci i młodzieży w wieku od 13. roku życia

·       17.45-18.45 LABORATORIUM ZDROWIA – PROSTY KRĘGOSŁUP -zajęcia korygujące wady rozwojowe dla dzieci (sala nr 3)

·       19.00-20.00  PILATES dla MUTW (sala nr 3)

·       20.15-21.15 SALSA – warsztaty z tańca dla dorosłych (sala nr 3)

WTOREK

·       10.00-11.00   ZAJĘCIA Z AEROBIKU WODNEGO  na Termach Mszczonowskich dla MUTW

·       12.15-13.15 MIEJSCE DOBRYCH EMOCJI- warsztaty terapii zajęciowej dla dzieci ze STOWARZYSZENIA UŚMIECH DZIECKA (sala nr 4)

 ·        14.00-18.00 Studio Wokalne Piotra Voice, warsztaty dla dzieci i młodzieży (studio nagrań)

·       16.15-17.15 WARSZTATY Z GRY NA GITARZE dla dzieci (sala nr 7)

·       15.00-16.00 KREATYWNE INSPIRACJE Z JUSTYNĄ – warsztaty artystyczne dla dzieci od 5 roku życia (sala nr 4)

·       17.15-18.15  LEKTORAT JĘZYKOWY- nauka angielskiego GRUPA I (dla zaawansowanych) (sala nr 2)

·       17.30-18.15 NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE (sala nr 7)

·        18.00-20.00 WTORKI W PLENERZE Z NORDIC WALKING

·       18.30-20.30 WARSZTATY Z GRY NA INSTRUMENTACH STRUNOWYCH dla dorosłych (sala nr 7)

·       18.15-19.15  LEKTORAT JĘZYKOWY- nauka angielskiego  GRUPA II (dla początkujących) (sala nr 2)

·       19.00-21.00 STUDIO WOKALNE LUIZY „ALE SKŁAD” – warsztaty dla dorosłych (studio nagrań)

·       19.00-20.00 Fitness Plus Size z Magdaleną Michałowską

ŚRODA

·       10.00-11.00 GIMNASTYKA ZDROWOTNA DLA MUTW (sala nr 3)

·       13.00-18.00 STUDIO WOKALNE IWONY „WOKALIZA” – warsztaty dla dzieci i młodzieży (studio nagrań)

·       16.30-17.15 MAŁA AKADEMIA CERAMIKI – warsztaty ceramiczne dla dzieci w wieku szkolnym (na zapisy, sala nr 4)

·       16.30-17.30 BOKS TO NASZA PASJA -treningi bokserskie dla dzieci i młodzieży od 13 roku życia 

·       18.00-21.00  AKADEMIA PLASTYCZNA „KOLOR” - warsztaty plastyczne dla dorosłych (sala nr 4)

·       19.00-20.00 ZUMBA FITNESS (sala nr 3)

CZWARTEK

·       10.00-11.00  GIMNASTYKA ZDROWOTNA dla MUTW (sala nr 3)

·        13.00-15.00 ZESPÓŁ WOKALNY „SŁONECZKO”  (sala nr 1)

·       14.00-18.00 STUDIO WOKALNE PIOTRA „VOICE” - warsztaty dla dzieci i młodzieży (studio nagrań)

·       13.15-14.15 MIEJSCE DOBRYCH EMOCJI- warsztaty terapii zajęciowej dla dzieci ze STOWARZYSZENIA UŚMIECH DZIECKA (sala nr 4)

·       16.00-17.00 HARCERSKA NUTA – warsztaty z gry na gitarze (sala nr 7)

·       16.00-17.00 WIRTUALNE GRY PLAYSTATION 4 (sala nr 1)

·        17.00-19.00 WARIACJE TEATRALNE - warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży od 10. roku życia (sala  widowiskowa)

·       17.15-18.15  LEKTORAT JĘZYKOWY- nauka angielskiego – GRUPA I (dla zaawansowanych) (sala nr 2)

·        17.00-20.00 AKADEMIA PLASTYCZNA "KOLOR", warsztaty plastyczne dla dorosłych (sala nr 4)

·       17.00-18.30 PRĘŻNY MSZCZONÓW – zajęcia z Nordic Walking z Błażejem

·       17.30-18.30 WIRTUALNE GRY PLAYSTATION 4 (sala nr 1)

·       18.15-19.15  LEKTORAT JĘZYKOWY- nauka angielskiego – GRUPA II (dla początkujących)(sala nr 2)

·       19.00-20.00  PILATES (sala nr 3)

PIĄTEK

·       10.00-11.00 ZAJĘCIA Z AEROBIKU WODNEGO na Termach Mszczonowskich

·       15.30-17.30 MAŁA AKADEMIA MALARSTWA- warsztaty malarskie dla dzieci w wieku szkolnym (na zapisy, sala nr 4)

·       16.15-17.45 WARSZTATY Z GRY NA GITARZE dla dzieci (sala nr 7)

·       16.00-18.00 REPORTERSKI FLOW - warsztaty dziennikarskie

·       18.00-19.15 WARSZTATY Z GRY NA INSTRUMENTACH STRUNOWYCH dla dorosłych (sala nr 7)

·       19.00-20.00  ZUMBA FITNESS (sala nr 3)

·        20.15-21.15 Salsa dla dorosłych (sala nr 3)

SOBOTA

·       11.00-12.00 AKADEMIA MALUCHA – warsztaty ruchowe przy muzyce dla maluchów (od 5 roku życia – sala nr 3)